Π.Ε. Ημαθίας: Ανανέωση εγγραφής στο Μητρώο Εμπόρων Νωπών Οπωροκηπευτικών
- Αναρτήθηκε από τον Χρήστος Βοργιάδης
- Κατηγορία Αυτοδιοίκηση
Από τη Δ.Α.Ο.Κ. Π.Ε. Ημαθίας ανακοινώνεται ότι :
όσοι έχουν εγγραφεί έως τις 31/12/2020 στο Μ.Ε.Ν.Ο. με αριθμούς μητρώου από το 000001 έως 066486, να προσκομίσουν αίτηση με τα απαραίτητα δικαιολογητικά στην υπηρεσία μας Δ.Α.Ο.Κ. Π.Ε. Ημαθίας, για την ανανέωση εγγραφής σε όλους τους κλάδους εμπορίας.
Σας ενημερώνουμε ότι μπορείτε να προσέλθετε στην υπηρεσία μας Μητροπόλεως 44 Βέροια και στο γραφείο Αγροτικής Οικονομίας Νάουσας, στο Σ.Σ. Νάουσας μόνο οι παραγωγοί της περιοχής της Νάουσας ή να τα αποστείλετε στο e-mail Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
με θέμα «ανανέωση εγγραφής στο Μ.Ε.Ν.Ο.»
Τελευταία άρθρα από τον/την Χρήστος Βοργιάδης
- «Μείωση της ρύπανσης νερού από γεωργική δραστηριότητα» - Ανάρτηση οριστικού πίνακα αποτελεσμάτων
- Peugeot Motocycles: Νέο Django, Ένα σύμβολο γαλλικής φινέτσας
- Βέροια: 1ο Λογγά Party at River
- Γεωργικές προειδοποιήσεις για το Αμπέλι
- Τάσος Μπαρτζώκας: Νέα γενναία χρηματοδότηση για το αρδευτικό δίκτυο - νέο αγωγό της Μελίκης!